Meie meeskond
Eesti
Venemaa
Läti
Tallinn
Kominsur Kindlustusmaakler OÜ / Registrikood: 11111547

Aadress:
Villardi 22 10136 Tallinn, Eesti

Tel. +372 66 44 388
Faks: +372 64 55 015
E-post: info@kominsur.ee
Sankt-Peterburg
ООО «КОМИНСУР СТРАХОВАНИЕ»

Aadress:

Artillery tänav, 1, büroo 337.

Tel.: (812) 604 00 44
E-post: info@kominsur.ru
Riia
Registrikood: 40103342202

Aadress:

Kr. Valdemāra iela 118, 342 kab.
Riia, Lätti, LV-1026

Faks: +371 67 582 204
E-post: riga@kominsur.lv
Võtke ühendust
Ees- ja Perekonnanimi / Firmanimetus
Telefon
E-post
Teade sisu
Võtke ühendust
Ees- ja Perekonnanimi / Firmanimetus
Telefon
E-post
Teade sisu
Võtke ühendust
Ees- ja Perekonnanimi / Firmanimetus
Telefon
E-post
Teade sisu
Klienditeeninduse Osakond
Elise Uustallo
Tel. +372 39 29 667
Mob. +372 56 205 120
uustallo@kominsur.ee
Elena Pärnaste
Tel. + 372 66 44 381
Mob. +372 56 81 99 77
parnaste@kominsur.ee
Polina Jenotova
Tel. + 372 66 44 362
Mob. +372 56 85 80 80
jenotova@kominsur.ee
Irina Konjuhova
Tel. +372 66 44 383
Mob. +372 53 944 644
konjuhova@kominsur.ee
Maria Koroljova
Tel. +372 39 29 667
Mob. +372 56 882 655
koroljova@kominsur.ee
Veose- ja Äriklientide Osakond
Jevgenia Keptsova
Tel. +372 66 44 386
Mob. +372 56 465 010
keptsova@kominsur.ee
Anna Zavarzina
Tel. +372 66 44 365
Mob. +372 56 819 933
zavarzina@kominsur.ee
Arina Mesropjan
Tel. +372 66 44 385
Mob. +372 50 109 41
mesropjan@kominsur.ee
Jekaterina Luzik
Tel. +372 66 44 387
Mob. +372 56 495 689
luzik@kominsur.ee
Mere ja Pretensioonide Osakond
Alexander Petrishchev
Tel. +372 66 44 390
Mob. +372 50 45 970
petrishchev@kominsur.ee
marine@kominsur.ee
Julia Voroponova
Tel. +372 66 44 395
Mob. +372 56 86 7103
voroponova@kominsur.ee
underwriting@kominsur.ee
Svetlana Prusakova
Tel. +372 66 44 393
Mob. +372 50 80 203
prusakova@kominsur.ee
marine@kominsur.ee
German Golub
Tel. + 372 66 44 394
Mob. +372 56 200 235
golub@kominsur.ee
underwriting@kominsur.ee
Anton Massalov
Tel. +372 66 44 397
Mob. +372 56 80 09 87
massalov@kominsur.ee
marine@kominsur.ee
Administratsioon
Raamatupidamine
Natalja Bogatšova
Tel. +372 66 44 399
Mob. +372 56 498 150
natalja.bogatsova@kominsur.ee
Raamatupidamine
Jelena Roik
Tel. +372 66 44 398
Mob. +372 55 27 389
jelena.roik@kominsur.ee
Haldusdirektor
Pavel Soljanik
Mob. +372 51 66 344
office@kominsur.ee
Dmitri Soljanik
Tegevjuht
Tel. +372 66 44 391
solyanik@kominsur.ee
Meeskond Kominsur Venemaa
(Sankt-Peterburg)
Tegevjuht
Andrey Shumkov
Tel. +7 812 604 00 44
shumkov@kominsur.ru
Kindlustusjuht, SMM Manager
Marija Krupeneva
Tel. +7 812 604 00 44
krupeneva@kominsur.ru
Kominsuri meeskond Läti (Riia)
Filiaali juht; finantsriski kindlustusmaakler
Oksana Musayeva
Tel. +371 67 582 203
Mob. +371 26 907 850
Oksana.Musayeva@kominsur.lv
Ettevõtte vahendaja
Valentīns Šmuksts
Tel. +371 67 582 206
Mob. +371 29 111 801
valentins.smuksts@kominsur.lv
Nõusolek kliendi isikuandmete töötlemiseks
Käesolevaga annan ettevõttele Kominsur Kindlustusmaakler OÜ, registrikood 11111547 nõusoleku minu isikuandmete kogumiseks, kasutamiseks, salvestamiseks, kustutamiseks ja säilitamiseks Kominsur Kindlustusmaakler OÜ teenuste (näiteks kindlustusteenuste) osutamise otstarbeks ettenähtud aja jooksul ning seadusega ettenähtud juhtudel, pärast esialgset töötlemist, senikaua kui on vajalik teenuse osutamiseks, Kominsur Kindlustusmaakler OÜ seaduslikes huvides, või Eesti Vabariigi seadusandlusega määratud aja jooksul, kui see on vajalik.

Nõustun, et siin kogutud andmed võivad olla edastatud kolmandatele isikutele, kui see on vajalik andmete töötlemiseks käesolevas nõusolekus nimetatud otstarbel või juhul, kui selline kohustus on ette nähtud kohaldatava seadusega.
Kinnitan, et olen ise oma isikuandmed nimetatud ettevõttele kättesaadavaks teinud. Mind on teavitatud sellest, et mul on õigus nõuda igal ajal minu andmete ajakohastamist, küsida teavet minu andmete kasutamise kohta, samuti käesolev nõusolek tühistada ja nõuda oma andmete kustutamist.
© 2019 Kominsur Kindlustusmaakler OÜ
Kominsur / Estonia
Kominsur Kindlustusmaakler OÜ

info@kominsur.ee
+372 66 44 388

KOMINSUR / Russia
LLC "Kominsur Insurance"

info@kominsur.ru
+7 (812) 604 00 44

KOMINSUR / Latvia
Kominsur Kindlustusmaakler OÜ

riga@kominsur.lv
+371 67 582 203

Write Close
Close
Отправить запрос
E-post
Ees- ja Perekonnanimi / Firmanimetus
Teie küsimus
Nõusolek kliendi isikuandmete töötlemiseks
Käesolevaga annan ettevõttele Kominsur Kindlustusmaakler OÜ, registrikood 11111547 nõusoleku minu isikuandmete kogumiseks, kasutamiseks, salvestamiseks, kustutamiseks ja säilitamiseks Kominsur Kindlustusmaakler OÜ teenuste (näiteks kindlustusteenuste) osutamise otstarbeks ettenähtud aja jooksul ning seadusega ettenähtud juhtudel, pärast esialgset töötlemist, senikaua kui on vajalik teenuse osutamiseks, Kominsur Kindlustusmaakler OÜ seaduslikes huvides, või Eesti Vabariigi seadusandlusega määratud aja jooksul, kui see on vajalik.

Nõustun, et siin kogutud andmed võivad olla edastatud kolmandatele isikutele, kui see on vajalik andmete töötlemiseks käesolevas nõusolekus nimetatud otstarbel või juhul, kui selline kohustus on ette nähtud kohaldatava seadusega.
Kinnitan, et olen ise oma isikuandmed nimetatud ettevõttele kättesaadavaks teinud. Mind on teavitatud sellest, et mul on õigus nõuda igal ajal minu andmete ajakohastamist, küsida teavet minu andmete kasutamise kohta, samuti käesolev nõusolek tühistada ja nõuda oma andmete kustutamist.